ogłoszenia prasowe Gazeta Wyborcza Toruń i Bydgoszcz - ogłoszenia
Agencja reklamowa Anonspress

Gazeta Wyborcza Toruń i Bydgoszcz - ogłoszenia

komunikaty
praca
kondolencje
Nieruchomości

  • Bydgosko-toruńskie wydanie Gazety Wyborczej to regionalny dodatek Gazety Wyborczej wychodzący raz w tygodniu - w piątek w zasięgu na województwo kujawsko-pomorskie. Ukazuje się pod nazwą TYGODNIK BYDGOSZCZ, TORUŃ. Ogłoszenia w zasięgu na Bydgoszcz i Toruń można zlecić także od poniedziałku do czwartku na strony mutowane w zależności od dostępności miejsca.
  • Podstawową jednostką ogłoszenia w Gazecie Wyborczej w wydaniu bydgosko-toruńskim jest 1 moduł o powierzchni 46,8mm x 57,5mm. Na stronie mieści się 30 modułów
  • W zasięgu województwa kujawsko-pomoskiego przyjmujemy ogłoszenia prasowe typu: komunikaty, przetargi, ogłoszenia rekrutacyjne, ogłoszenia reklamowe w terminie 4 dni roboczych przed emisją.
  • Istnieje możliwość zamieszczenia ogłoszenia na wybranej stronie redakcyjnej lub ogłoszeniowej, a także na stronie internetowej gazety. 
  • Przetargi i Komunikaty a także ogłoszenia rekrutacyjne można zlecić do specjalnego dodatku „Mój Biznes”, który ukazuje sie we wtorki. Koszt publikacji 1 modułu w tym dodatku to 135,00 zł netto.
  • Proponujemy bardzo korzystne rabaty na wybrane ogłoszenia w Gazecie Wyborczej w wydaniu bydgosko-toruńskim

 

 

 

Dane do przelewu

Numer konta: Alior Bank S.A. o/Szczecin

43 2490 0005 0000 4530 9710 1837

 

 


Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Copyright @ ANONS PRESS. All rights reserved
Agencja Reklamowa Anonspress