ogłoszenia prasowe rzeczpospolita
Agencja reklamowa Anonspress

Rzeczpospolita ogłoszenia


ogłoszenia reklamowe

Aby ułatwić Państwu kontakt z nami, w celu publikacji ogłoszenia, podajemy mobilne numery telefonów:

884 30 62 17 / 512 50 01 92 / 515 00 14 00

Prosimy także o kontakt na jeden z podanych e-maili, jeśli jest to dla Państwa wygodniejsze:

sylwia@anonspress.pl

martyna@anonspress.pl

paula@anonspress.pl

monika@anonspress.pl

 

 
 • Rzeczpospolita jest ogólnopolskim dziennikiem opiniotwórczym dla ludzi biznesu, który ukazuje się 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Rzeczpospolita skierowana jest do profesjonalistów: managerów, kadry kierowniczej, przedstawicieli wolnych zawodów, przedsiębiorców i specjalistów różnych branż.
 • Podstawową  jednostką powierzchni ogłoszeń w Rzeczpospolitej jest 1 moduł o wymiarach 39mm x 38,4mm. Na stronie mieszczą się 54 moduły. Cenę ogłoszenia w Rzeczpospolitej uzyskujemy mnożąc liczbę modułów przez cenę jednego modułu. Nasze biuro ogłoszeń zawsze służy pomocą przy ustalaniu wielkości ogłoszenia i kosztów publikacji.
 • Nasze e-biuro ogłoszeń przyjmuje ogłoszenia i reklamy do Rzeczpospolitej w terminie 2-3 dni roboczych przed emisją. Publikacja kondolencji i nekrologów w Rzeczpospolitej może nastąpić z dnia na dzień, pod warunkiem, że zlecenie otrzymamy najpóźniej do godziny 10.00 rano.
 • Za pośrednictwem naszego biura ogłoszeń, można zlecić w Rzeczpospolitej ogłoszenie, przetarg, komunikat, ogłoszenie o pracę (ogłoszenie rekrutacyjne), kondolencje lub nekrolog.
 • Emisja ogłoszenia w Rzeczpospolitej może mieć miejsce na wybranej stronie redakcyjnej lub ogłoszeniowej, w wydaniu papierowym i w internecie. 
 • Oprócz standardowego ogłoszenia w Rzeczpospolitej można opublikować artykuł sponsorowany lub dołączyć do Rzeczpospolitej insert, w formie ulotki lub  innej wkładki. 
 • Strony Komunikaty i Ogłoszenia w Rzeczpospolitej ukazują się w każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku.
 • Jako Komunikat można zlecić do Rzeczpospolitej ogłoszenia dotyczące przetargów, komunikatów, postępowań układowych, ogłoszeń sądowych, licytacji, zamówień publicznych zlecane przez administrację państwową i samorządową, a także syndyków i spółki Skarbu Państwa. Koszt 1 modułu w Komunikatach to 620,00 złotych netto. 
 • Koszt 1 modułu  na stronach ogłoszeniowych w Rzeczpospolitej publikowanego przez innych zleceniodawców (osoby fizyczne i podmioty prywatne), to 1250,00 zł netto
 • Zamieszczenie komunikatów w Rzeczpospolitej można zlecić  w wydaniu papierowym a także w serwisie on-line: www.komunikaty.rp.pl
 • W piątki ukazuje się dodatek Nieruchomości w Rzeczpospolitej. Cena 1 modułu to 2430,00 zł netto. 
 • Rzeczpospolita oprócz wydania ogólnopolskiego posiada wydanie mazowieckie, które ukazuje się w zasięgu na Warszawę i okolice. Do wydania mazowieckiego Rzeczpospolitej można zlecać ogłoszenia reklamowe, przetargi i komunikaty, a także kondolencje i nekrologi. Wydanie mazowieckie ukazuje się w Rzeczpospolitej we wtorki i czwartki, i posiada jedynie strony redakcyjne. Dociera do czytelników Rzeczpospolitej w Warszawie i okolicach.
 • Rzeczpospolita oprócz wydania papierowego posiada swój portal internetowy: www.rp.pl, do którego można zlecać reklamy banerowe, natywne i artykuły sponsorowane. Jeżeli sa Państwo zainteresowani reklamą w internecie, to prosimy o bezposredni kontakt, bowiem cenniki często ulegają zmianie.
 • Proponujemy bardzo korzystne rabaty na wybrane ogłoszenia w Rzeczpospolitej.
 • Korzystając z naszego pośrednictwa nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, gdyż obowiązuje nas oficjalny cennik Rzeczpospolitej.

 

Aby przejść do szczegółowych informacji na temat konkretnych typów ogłoszeń,

proszę kliknąć na wybrany - czerwony przycisk znajdujący się na górze strony.

 

Rodzaje i dni publikacji ogłoszeń w Rzeczpospolitej

 

Tytuł prasowy

Rodzaj ogłoszenia

 

Dzień publikacji ogłoszeń

 

 

 

RZECZPOSPOLITA

KOMUNIKATY/

PRZETARGI

Codziennie od poniedziałku

do piątku

NIERUCHOMOŚCI

piątek

PRACA

Codziennie od poniedziałku

do piątku

KONDOLENCJE/ NEKROLOGI

Codziennie od poniedziałku

do piątku

 

 

 

 


 

 PUBLIKACJA OGŁOSZEŃ W RZECZPOSPOLITEJ
- ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


1. Czy przez e-biuro ogłoszeń prasowych można zlecić ogłoszenie do Rzeczpospolitej?
Jesteśmy internetowym biurem ogłoszeń, które pomaga w zamieszczeniu ogłoszeń w prasie ogólnopolskiej i regionalnej ukazującej się w Polsce. Udzielamy wszelkich informacji dotyczących publikacji ogłoszeń w Rzeczpospolitej (w jakim dniu i jakim dodatku jest to najkorzystniejsze). Wyceniamy publikację ogłoszeń w wydaniu papierowym Rzeczpospolitej i na portalu gazety w Internecie. Udzielamy informacji dotyczących nakładów Rzeczpospolitej, specjalnych dodatków i aktualnych rabatów.

2. Czy pobieracie prowizje za pośrednictwo?
Nasze pośrednictwo jest całkowicie darmowe dla naszych klientów. Nie stosujemy żadnych marż. Otrzymujemy wynagrodzenie z mediów. Obowiązują takie same ceny, jak w cennikach gazet. Dodatkowo oferujemy korzystne rabaty na wybrane ogłoszenia prasowe.

3. Od czego zależy koszt publikacji ogłoszenia w Rzeczpospolitej?
Koszt publikacji ogłoszenia prasowego w Rzeczpospolitej zależny jest od wielu czynników: ilości treści, wielkości zawartych elementów graficznych (zdjęć, herbów, map, tabel i logotypów), a także tego, czy ogłoszenie ma być czarno-białe, czy w kolorze. O tych czynnikach zawsze Państwa informujemy w naszym biurze ogłoszeń, proponując najkorzystniejsze opcje cenowe.

4. Od czego zależy wysokość rabatu, jaki można uzyskać za publikację ogłoszenia w Rzeczpospolitej?
Rabaty na publikację ogłoszeń prasowych oferujemy już przy pierwszym zleceniu, ich wysokość zależna jest od wielkości ogłoszenia prasowego oraz ilości zaplanowanych emisji. Uwzględniamy również specjalne oferty rabatowe w zależności od ich dostępności w Rzeczpospolitej.

5. Czy wycena ogłoszenia w Rzeczpospolitej jest płatna?
Nie, wycena z jest całkowicie bezpłatna.

6. Co powinno być zawarte w zapytaniu o wycenę?
W zapytaniu o wycenę ogłoszenia prasowego w Rzeczpospolitej koniecznie powinna znaleźć się treść w edytowalnym formacie (np. w docx.) oraz inne materiały graficzne, jakie chcieliby Państwo opublikować w ogłoszeniu (zdjęcia, logotypy, mapy, itp.).
Dodatkowe informacje określające Państwa oczekiwania również będą dla nas pomocne: planowany termin publikacji, czy ogłoszenie ma być standardowej wielkości, zminimalizowane czy może większe? Czarno-białe czy kolorowe? Czy interesują Państwa konkretne dodatki, jakie proponuje Rzeczpospolita, czy ogłoszenie ma się znaleźć w Rzeczpospolitej na stronach ogłoszeniowych czy redakcyjnych?
Prosimy również o zawarcie danych kontaktowych oraz podanie nazwy firmy, która będzie płatnikiem.

7. Jak wygląda cały proces publikacji mojego ogłoszenia w Rzeczpospolitej, czego mogę się spodziewać?
Po otrzymaniu od Państwa zapytania (przez formularz, lub mailem) jeden z managerów naszego biura ogłoszeń oszacuje wielkość ogłoszenia w modułach (dostosowanych do wielkości obowiązujących w Rzeczpospolitej) i przygotuje wycenę, w której zaproponuje najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa oczekiwań. Gdy zdecydują się Państwo na emisję, przygotujemy i przyślemy formularz zlecenia do podpisu (w przypadku instytucji państwowych) lub fakturę pro forma (dla osób i firmy prywatnych). Po otrzymaniu opieczętowanego zlecenia lub potwierdzenia przelewu, uruchamiamy proces publikacji, wprowadzamy Państwa zlecenie do systemu Rzeczpospolitej, zajmujemy potrzebną powierzchnię, przygotowujemy skład graficzny ogłoszenia oraz przysyłamy Państwu projekt do akceptacji przed drukiem. W określonym przez managera czasie (każdorazowo zależny od daty emisji) prosimy o składanie uwag do projektu jeśli zajdzie taka potrzeba, po ich naniesieniu przekazujemy skład graficzny do gazety. W dniu emisji wystawiamy fakturę VAT za usługę i wraz z dołączonym wycinkiem z gazety wysyłamy do Państwa pocztą lub elektronicznie – zgodnie z Państwa życzeniem.

8. Z jakim wyprzedzeniem należy zlecić emisje ogłoszenia prasowego do Rzeczpospolitej?
Terminy w jakich należy przysłać zlecenie/ potwierdzenie przelewu lub zaakceptować/ złożyć uwagi do projektu graficznego zostaną od razu określone przez managera, który wykona dla Państwa wycenę w zależności od specyfiki zapytania. Z reguły termin ten wynosi 2-3 dni robocze, jednak by ogłoszenie ukazało się w niektórych dodatkach lub działach, publikację należy zlecać z większym wyprzedzeniem. W przypadku kondolencji i nekrologów można zamieścić ich publikację w Rzeczpospolitej z dnia na dzień (ale najpóźniej do godziny 10.00 rano).

9. Jak długo po przysłaniu zapytania w sprawie publikacji będę czekać na odpowiedź?
Standardowo jest to kwestia od 15 do 60 minut. W przypadku bardziej złożonych zapytań lub braku potrzebnych do przygotowania wyceny danych, czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

10. Czy przez cały proces zlecenia ogłoszenia do Rzeczpospolitej będzie można liczyć na pomoc tej samej osoby?
Naturalnie, przez cały proces zlecenia przeprowadzi Państwa ta sama, znająca szczegóły zapytania osoba.

11. Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?
Poprzez kontakt z managerem prowadzącym zlecenie, wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny.

12. Jakie są formy płatności za publikację ogłoszenia w Rzeczpospolitej?
Honorujemy płatności przelewem bankowym. W przypadku przedpłaty konieczne jest przysłanie potwierdzenia przelewu bankowego mailem w terminie określonym przez managera.

13. Spóźniłam się z płatnością lub akceptacją projektu ogłoszenia do Rzeczpospolitej, co teraz?
Prosimy o niezwłoczny kontakt z managerem, monitorując na bieżąco sytuację, będziemy mogli sprawdzić czy jest jeszcze szansa na publikację w Rzeczpospolitej, w wybranym wcześniej terminie lub zaproponujemy Państwu inne rozwiązania.

14. Czy otrzymam paragon albo fakturę?
Tak, w dniu emisji wystawimy fakturę VAT i wysyłamy Państwu pocztą lub mailowo.

15. Czy mogę zrezygnować z publikacji ogłoszenia?
Można zrezygnować z publikacji najpóźniej 2 -3 dni przed publikacją, pod warunkiem, że taką zgodę wyrazi gazeta. Zlecenie ogłoszenia wiąże się z tym, że zostaje zarezerwowana konkretna powierzchnia na makiecie gazety, którą w przypadku rezygnacji trudno w ostatniej chwili zapełnić. Wiąże się to też ze stratami finansowymi, gdyż zarezerwowana wcześniej powierzchnia i zwolniona w ostatniej chwili, nie ma szansy na wykorzystanie.

16. Czym są moduły?
Moduł jest to używana w gazetach jednostka miary określająca powierzchnię ogłoszenia. Każdy z wydawców używa modułów o innej powierzchni, dlatego w wycenach z większą ilością wariantów, ilość modułów w zależności od wybranego tytułu może się różnić.

17. Czy przygotowanie projektu i składu ogłoszenia do druku w Rzeczpospolitej jest dodatkowo płatne?
Nie, jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej pomocy przy zleceniu ogłoszenia, ogłoszenie do druku przygotowujemy nieodpłatnie.

18. Czy są jakieś ukryte koszty związane z publikacją ogłoszenia w Rzeczpospolitej przez państwa e-biuro?
Nie. Płacą Państwo jedynie za powierzchnię potrzebną pod publikacje ogłoszenia w Rzeczpospolitej. Wycena, doradztwo czy przygotowanie składu graficznego przez nasze biuro ogłoszeń nie łączy się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

19. W jaki sposób kontaktować się z biurem ogłoszeń?
W zależności od Państwa preferencji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z sekretariatem lub bezpośrednio z managerem prowadzącym Państwa zlecenie.

20. Czy otrzymam jakieś potwierdzenie, że moje ogłoszenie zostało prawidłowo wyemitowane w Rzeczpospolitej?
Oczywiście, po publikacji ogłoszenia, z fakturą wysyłamy zawsze stronę Rzeczpospolitej z Państwa ogłoszeniem w formacie pdf. Nie dostarczamy natomiast całych gazet, gdyż nie jesteśmy ich wydawcą i nie mamy takich możliwości.

21. Czy przyjmujecie ogłoszenia do internetowego wydania Rzeczpospolitej?
Za pośrednictwem naszego biura ogłoszeń mają Państwo możliwość opublikowania swojego ogłoszenia także w Internecie, na portalu Rzeczpospolitej. W przypadku zlecenia komunikatu lub przetargu, ogłoszenie ukaże się również gratis na portalu internetowym gazety. Jeżeli zależy Państwu na publikacji ogłoszenia tylko w Internecie, to również jest to możliwe - w odpowiedzi na Państwa zapytanie udzielimy wszelkich informacji.


Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Copyright @ ANONS PRESS. All rights reserved
Agencja Reklamowa Anonspress