ogłoszenia prasowe rzeczpospolita
Agencja reklamowa Anonspress

Rzeczpospolita ogłoszenia - KOMUNIKATY, PRZETARGIAby ułatwić Państwu kontakt z nami, w celu publikacji ogłoszenia, podajemy mobilne numery telefonów

884 306 217/ 512 50 01 92 / 515 00 14 00

Prosimy także o kontakt na jeden z podanych e-maili, jeśli jest to dla Państwa wygodniejsze:

sylwia@anonspress.pl

monika@anonspress.pl

martyna@anonspress.pl

   

  • Ogłoszenia w Rzeczpospolitej typu komunikaty i przetargi ukazują się w Rzeczpospolitej codziennie, od poniedziałku do piątku na stronach KOMUNIKATY i OGŁOSZENIA.
  • Komunikaty i przetargi do Rzeczpospolitej  można zlecić w zasięgu ogólnopolskim, wówczas docierają do wszystkich czytelników gazety, w całym kraju, bądź w zasięgu mazowieckim - wtedy ogłoszenie zobaczą czytelnicy Rzeczpospolitej w Warszawie i okolicach.
  • Jako Komunikat można zlecić do Rzeczpospolitej ogłoszenie dotyczące przetargów, komunikatów, postępowań układowych, ogłoszeń sądowych, licytacji, zamówień publicznych zlecane przez administrację państwową i samorządową, a także syndyków i spółki Skarbu Państwa. Koszt 1 modułu w Komunikatach to 620,00 złotych netto. 
  • Koszt 1 modułu  na stronach ogłoszeniowych w Rzeczpospolitej publikowanego przez innych zleceniodawców (osoby fizyczne i podmioty prywatne), to 1250,00 zł netto.
  • Komunikaty w Rzeczpospolitej oprócz wydania papierowego, można opublikować w serwisie on-line: www.komunikaty.rp.pl
  • Podstawową wielkością ogłoszenia w Rzeczpospolitej jest 1 moduł o wielkości 39,00 mm x 38,4 mm.
  • Emisję ogłoszeń do Rzeczpospolitej typu komunikaty i przetargi przyjmujemy trzy dni przed publikacją.
  • Na komunikaty oferujemy bardzo korzystne rabaty.
  • W celu dokonania zlecenia, lub wyceny ogłoszenia w Rzeczpospolitej, prosimy o kontakt z naszym biurem ogłoszeń, przysłanie treści ogłoszenia, podanie planowanej daty publikacji. Służymy naszą pomocą.
  • Koszystając z naszego pośrednictwa nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, gdyż obowiązuje nas oficjalny cennik Rzeczpospolitej.

 

 

CENY PUBLIKACJI PRZYKŁADOWYCH WIELKOŚCI OGŁOSZEŃ

OGŁOSZENIA CZARNO - BIAŁE

 

RZECZPOSPOLITA

KOMUNIKATY i OGŁOSZENIA

Typ ogłoszenia

wielkość

Cena ogłoszenia netto / zł

Cena ogłoszenia brutto / zł

 

KOMUNIKATY

1 moduł

39 x 38,4 mm

620,00

762,60

2 moduły

81 x 38,4 mm

1240,00

1525,20

4 moduły

81 x 80 mm

2480,00

3050,40

6 modułów

81 x 121,6 mm

3720,00

4575,60

8 modułów

81 x 163,2 mm

4960,00

6100,80

9 modułów

123 x 121,6 mm

5580,00

6863,40

12 modułów

81 x 246,4 mm

7440,00

9151,20

 

OGŁOSZENIA

1 moduł

39 x 38,4 mm

1250,00

1537,50

2 moduły

81 x 38,4 mm

2500,00

3075,00

4 moduły

81 x 80 mm

5000,00

6150,00

6 modułów

81 x 121,6 mm

7500,00

9225,00

8 modułów

81 x 163,2 mm

10000,00

12300,00

9 modułów

123 x 121,6 mm

11250,00

13837,50

12 modułów

81 x 246,4 mm

15000,00

18450,00

 

Od powyższych cen obowiązują bardzo korzystne rabaty, w zależności od wielkości ogłoszenia i ilości emisji.

 

Za komunikat, przetarg może być uznane ogłoszenie zamieszczone przez wszystkie urzędy administracji państwowej i samorządowej oraz: urzędy skarbowe, ZUS, urzędy celne, ZOZ, sądy i prokuratury; wszystkie ogłoszenia zamieszczane przez syndyków, komorników i likwidatorów.

 

Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt z naszym biurem

 

 

 

 


PUBLIKACJA KOMUNIKATÓW i PRZETARGÓW W RZECZPOSPOLITEJ
- ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


1. Czy przez e-biuro ogłoszeń prasowych można zlecić komunikat lub przetarg do Rzeczpospolitej?
Jak najbardziej. Jesteśmy internetowym biurem ogłoszeń, które pomaga w zamieszczeniu wszelkiego radzaju ogłoszeń w prasie ogólnopolskiej i regionalnej ukazującej się w Polsce, w tym przetargów i komunikatów.

2. Od czego zależy koszt publikacji ogłoszenia typu przetarg lub komunikat w Rzeczpospolitej ?
Koszt publikacji komunikatów i przetragów w Rzeczpospolitej zależny jest od wielu czynników: ilości treści, wielkości zawartych elementów graficznych (zdjęć, herbów, map, tabel i logotypów), a także tego, czy ogłoszenie ma być czarno-białe, czy w kolorze. O tych czynnikach zawsze Państwa informujemy w naszym biurze ogłoszeń, proponując najkorzystniejsze opcje cenowe.

3. Od czego zależy wysokość rabatu, jaki można uzyskać za publikację ogłoszenia w Rzeczpospolitej?
Rabaty na publikację ogłoszeń prasowych oferujemy już przy pierwszym zleceniu, ich wysokość zależna jest od wielkości ogłoszenia prasowego oraz ilości zaplanowanych emisji. Uwzględniamy również specjalne oferty rabatowe w zależności od ich dostępności w Rzeczpospolitej.

4. Czy wycena ogłoszenia w Rzeczpospolitej jest płatna?
Nie, wycena z jest całkowicie bezpłatna.

5. Co powinno być zawarte w zapytaniu o wycenę komunikatu i przetargu w Rzeczpospolitej?
W zapytaniu o wycenę ogłoszenia prasowego w Rzeczpospolitej koniecznie powinna znaleźć się treść w edytowalnym formacie (np. w docx.) oraz inne materiały graficzne, jakie chcieliby Państwo opublikować w ogłoszeniu (zdjęcia, logotypy, mapy, itp.).
Dodatkowe informacje określające Państwa oczekiwania również będą dla nas pomocne: planowany termin publikacji, czy ogłoszenie ma być standardowej wielkości, zminimalizowane czy może większe? Czarno-białe czy kolorowe? Czy ogłoszenie ma się znaleźć w Rzeczpospolitej na stronach ogłoszeniowych czy redakcyjnych?
Prosimy również o zawarcie danych kontaktowych oraz podanie nazwy firmy, która będzie płatnikiem.

6. Jak wygląda cały proces publikacji mojego ogłoszenia w Rzeczpospolitej, czego mogę się spodziewać?
Po otrzymaniu od Państwa zapytania (przez formularz, lub mailem) jeden z managerów naszego biura ogłoszeń oszacuje wielkość ogłoszenia w modułach (dostosowanych do wielkości obowiązujących w Rzeczpospolitej) i przygotuje wycenę, w której zaproponuje najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa oczekiwań. Gdy zdecydują się Państwo na emisję, przygotujemy i przyślemy formularz zlecenia do podpisu (w przypadku instytucji państwowych) lub fakturę pro forma (dla osób i firmy prywatnych). Po otrzymaniu opieczętowanego zlecenia lub potwierdzenia przelewu, uruchamiamy proces publikacji, wprowadzamy Państwa zlecenie do systemu Rzeczpospolitej, zajmujemy potrzebną powierzchnię, przygotowujemy skład graficzny ogłoszenia oraz przysyłamy Państwu projekt do akceptacji przed drukiem. W określonym przez managera czasie (każdorazowo zależny od daty emisji) prosimy o składanie uwag do projektu jeśli zajdzie taka potrzeba, po ich naniesieniu przekazujemy skład graficzny do gazety. W dniu emisji wystawiamy fakturę VAT za usługę i wraz z dołączonym wycinkiem z gazety wysyłamy do Państwa pocztą lub elektronicznie – zgodnie z Państwa życzeniem.

7. Z jakim wyprzedzeniem należy zlecić emisje ogłoszenia prasowego typu przetarg i komunikat do Rzeczpospolitej?
Terminy w jakich należy przysłać zlecenie/ potwierdzenie przelewu lub zaakceptować/ złożyć uwagi do projektu graficznego zostaną od razu określone przez managera, który wykona dla Państwa wycenę w zależności od specyfiki zapytania. Z reguły termin ten wynosi 2-3 dni robocze, jednak by ogłoszenie ukazało się w niektórych dodatkach lub działach, publikację należy zlecać z większym wyprzedzeniem. W przypadku kondolencji i nekrologów można zamieścić ich publikację w Rzeczpospolitej z dnia na dzień (ale najpóźniej do godziny 10.00 rano).

8. Jak długo po przysłaniu zapytania w sprawie publikacji będę czekać na odpowiedź?
Standardowo jest to kwestia od 15 do 60 minut. W przypadku bardziej złożonych zapytań lub braku potrzebnych do przygotowania wyceny danych, czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

9. Jakie są formy płatności za publikację komunikatów i przetargów w Rzeczpospolitej?
Honorujemy płatności przelewem bankowym. W przypadku przedpłaty konieczne jest przysłanie potwierdzenia przelewu bankowego mailem w terminie określonym przez managera.

10. Czym są moduły?
Moduł jest to używana w gazetach jednostka miary określająca powierzchnię ogłoszenia. Każdy z wydawców używa modułów o innej powierzchni, dlatego w wycenach z większą ilością wariantów, ilość modułów w zależności od wybranego tytułu może się różnić.

11. Czy przygotowanie projektu i składu ogłoszenia do druku w Rzeczpospolitej jest dodatkowo płatne?
Nie, jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej pomocy przy zleceniu ogłoszenia, ogłoszenie do druku przygotowujemy nieodpłatnie.

12. Czy otrzymam jakieś potwierdzenie, że moj komunikat lub przetarg został prawidłowo wyemitowany w Rzeczpospolitej?
Oczywiście, po publikacji ogłoszenia, z fakturą wysyłamy zawsze stronę Rzeczpospolitej z Państwa ogłoszeniem w formacie pdf. Nie dostarczamy natomiast całych gazet, gdyż nie jesteśmy ich wydawcą i nie mamy takich możliwości.

13. Czy przyjmujecie komunikaty i przetargi do internetowego wydania Rzeczpospolitej?
Za pośrednictwem naszego biura ogłoszeń mają Państwo możliwość opublikowania komunikatu i przetargu także w Internecie, na portalu Rzeczpospolitej - zupełnie gratis.

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Copyright @ ANONS PRESS. All rights reserved
Agencja Reklamowa Anonspress