ogłoszenia prasowe rzeczpospolita
Agencja reklamowa Anonspress

Rzeczpospolita ogłoszenia - NEKROLOGI, KONDOLENCJEAby ułatwić Państwu kontakt z nami w celu publikacji ogłoszeń, podajemy mobilne numery telefonów

512 50 01 92 / 884 30 62 17 / 515 00 14 00

Prosimy także o kontakt na jeden z podanych e-maili, jeżeli jest to dla Państwa forma wygodniejsza:

martyna@anonspress.pl

sylwia@anonspress.pl

paula@anonspress.pl

 

Za pośrednictwem naszego biura ogłoszeń, mogą Państwo zlecić kondolencje i nekrologi do Rzeczpospolitej bez żadnych dodatkowych dopłat

 

 

      

 • podstawową jednostką wielkości  nekrologów i kondolencji w Rzeczpospolitej  jest  1 moduł.
 • ilość modułów na stronie: 54.
 • wymiary 1 modułu: 39 mm x 38,4 mm.
 • dzień emisji nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej : od poniedziałku do piątku.
 • zasięg terytorialny ogłoszenia w Rzeczpospolitej - ogólnopolski lub warszawski (tylko wtorki i czwartki).
 • Możliwa jest publikacja kondolencji i nekrologów do Rzeczpospolitej z dnia na dzień, pod warunkiem, że najpóźniej do godziny 10.00 rano dotrze do nas zlecenie.
 • Po przyjeciu zlecenia, jeszcze przed publikacją w Rzeczpospolitej, otrzymają Państwo od nas mailem projekt kondolencji bądź nekrologu do sprawdzenia i akceptacji. 
 • W projekcie kondolencji do Rzeczpospolitej można zamieścić znak graficzny lub ornament - bez dodatklwej opłaty.
 • można opublikować kondolencje lub nekrolog w Rzeczpospolitej na:
  • stronach ogłoszeniowych,
  • innych stronach redakcyjnych,
  • 2 stronie redakcyjnej ( tutaj kondolencje i nekrologi mają inny wymiar, podany w tabeli)

 

Aby zlecić lub wycenić publikację kondolencji bądź nekrologu w Rzeczpospolitej, wystarczy skontaktowac się z naszym biurem ogłoszeń, przysłać mailem tekst, podać interesującą Państwa datę publikacji oraz dane kontaktowe, a my oszacujemy wielkość i przedstawimy wycenę publikacji. 

 

Aby zobaczyć przykładowe wielkości kondolencji i nekrologów, a także ceny ich publikacji, wystarczy kliknąć na jeden z czerwonych przycisków u góry strony: 

CENNIK WYDANIA OGÓLNOPOLSKIEGO  lub CENNIK WYDANIA WARSZAWSKIEGO.

 

 

 

 


PUBLIKACJA NEKROLOGÓW i KONDOLENCJII W RZECZPOSPOLITEJ
- ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


1. Czy przez e-biuro ogłoszeń prasowych można zlecić nekrolog lub kondolencje do Rzeczpospolitej?
Jesteśmy internetowym biurem ogłoszeń, które pomaga w zamieszczeniu ogłoszeń w prasie ogólnopolskiej i regionalnej ukazującej się w Polsce. Przyjmujemy do publikacji także kondolencje i nekrologi w Rzeczpospolitej.

2. Od czego zależy koszt publikacji nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej?
Koszt publikacji uzależniony jest od wielu czynników: ilości treści, elementów graficznych dodanych do treści, a także od tego, na jakiej stronie kondolencje mają być opublikowane (2 strona redakcyjna, pozostałe strony redakcyjne lub strony ogłoszeniowe). O tych czynnikach zawsze Państwa informujemy w naszym biurze ogłoszeń, proponując najkorzystniejsze opcje cenowe.

3. Czy wycena publikacji w Rzeczpospolitej jest płatna?
Nie, wycena z jest całkowicie bezpłatna.

4. Co powinno być zawarte w zapytaniu o wycenę nekrologu?
W zapytaniu o wycenę ogłoszenia prasowego w Rzeczpospolitej koniecznie powinna znaleźć się treść w edytowalnym formacie (np. w docx).
Dodatkowe informacje określające Państwa oczekiwania również będą dla nas pomocne: planowany termin publikacji, czy kondolencje mają być standardowej wielkości, czy może większe? Czy ogłoszenie ma się znaleźć w Rzeczpospolitej na stronach ogłoszeniowych czy redakcyjnych? Prosimy również o zawarcie danych kontaktowych oraz podanie nazwy firmy, która będzie płatnikiem.

5. Jak wygląda cały proces publikacji nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej, czego mogę się spodziewać?
Po otrzymaniu od Państwa zapytania (przez formularz, lub mailem) jeden z managerów naszego e-biura ogłoszeń oszacuje wielkość nekrologu w modułach (dostosowanych do wielkości obowiązujących w Rzeczpospolitej) i przygotuje wycenę, w której zaproponuje najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa oczekiwań. Gdy zdecydują się Państwo na emisję, przygotujemy i przyślemy formularz zlecenia do podpisu (w przypadku instytucji państwowych) lub fakturę pro forma (dla osób i firmy prywatnych). Po otrzymaniu opieczętowanego zlecenia lub potwierdzenia przelewu, uruchamiamy proces publikacji, wprowadzamy Państwa zlecenie do systemu Rzeczpospolitej, rezerwujemy potrzebną powierzchnię, przygotowujemy skład graficzny nekrologu lub kondolencji oraz wysyłamy Państwu projekt do akceptacji przed drukiem. W określonym przez managera czasie (każdorazowo zależny od daty emisji) prosimy o składanie uwag do projektu jeśli zajdzie taka potrzeba, po ich naniesieniu przekazujemy skład graficzny do gazety. W dniu emisji wystawiamy fakturę VAT za usługę i wraz z dołączonym wycinkiem z gazety wysyłamy do Państwa pocztą lub elektronicznie – zgodnie z Państwa życzeniem.

6. Z jakim wyprzedzeniem należy zlecić nekrolog lub kondolencje do Rzeczpospolitej?
Terminy w jakich należy przysłać zlecenie/ potwierdzenie przelewu lub zaakceptować/ złożyć uwagi do projektu graficznego zostaną od razu określone przez managera, który wykona dla Państwa wycenę w zależności od specyfiki zapytania. W przypadku kondolencji i nekrologów można zlecić ich publikację w Rzeczpospolitej z dnia na dzień (ale najpóźniej do godziny 9.00 -10.00 rano).

7. Jak długo po przysłaniu zapytania w sprawie publikacji będę czekać na odpowiedź?
Standardowo jest to kwestia od 15 do 60 minut. W przypadku bardziej złożonych zapytań lub braku potrzebnych do przygotowania wyceny danych, czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

8. Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?
Poprzez kontakt z managerem prowadzącym zlecenie, wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny.

9. Jakie są formy płatności za publikację nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej?
Honorujemy płatności przelewem bankowym. W przypadku przedpłaty konieczne jest przysłanie potwierdzenia przelewu bankowego mailem w terminie określonym przez managera.

10. Spóźniłam się z płatnością lub akceptacją projektu, co teraz?
Prosimy o niezwłoczny kontakt z managerem, monitorując na bieżąco sytuację, będziemy mogli sprawdzić czy jest jeszcze szansa na publikację, w wybranym wcześniej terminie lub zaproponujemy Państwu inne rozwiązania.

11. Czy otrzymam paragon albo fakturę?
Tak, w dniu emisji wystawimy fakturę VAT i wysyłamy Państwu pocztą lub mailowo.

12. Czy mogę zrezygnować z publikacji kondolencji lub nekrologu?
Po otrzymaniu od nas wyceny i warunków publikacji, jeśli nie zaakceptują Państwo przedstawionych propozycji, możemy zakończyć rozmowy i nie muszą Państwo zlecać nekrologu.
Jeżeli jednak zaakceptują Państwo warunki publikacji i projekt, i przyślą Państwo podpisane zlecenie lub potwierdzenie przelewu bankowego, a Państwa zlecenie zostanie wprowadzone do systemu, to w związku z tym, że nekrologi ukazują się zwykle z dnia na dzień, nie będzie niestety takiej możliwości.
Zlecenie ogłoszenia wiąże się z tym, że zostaje zarezerwowana konkretna powierzchnia na makiecie gazety, którą w przypadku rezygnacji trudno w ostatniej chwili zapełnić. Wiąże się to też ze stratami finansowymi, gdyż zarezerwowana wcześniej powierzchnia i zwolniona w ostatniej chwili, nie ma szansy na wykorzystanie.

13. Czym są moduły?
Moduł jest to używana w gazetach jednostka miary określająca powierzchnię ogłoszenia. Każdy z wydawców używa modułów o innej powierzchni, dlatego w wycenach z większą ilością wariantów, ilość modułów w zależności od wybranego tytułu może się różnić.

14. Czy przygotowanie projektu nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej jest dodatkowo płatne?
Nie, projekt nekrologu lub kondolencji zostanie przygotowany przez dział graficzny Rzeczpospolitej bezpłatnie, po wprowadzeniu Państwa zlecenia do systemu.

15. Czy są jakieś ukryte koszty związane z publikacją nekrologu w Rzeczpospolitej przez państwa e-biuro?
Nie. Płacą Państwo jedynie za powierzchnię potrzebną pod publikacje ogłoszenia w Rzeczpospolitej. Wycena, doradztwo czy przygotowanie składu graficznego przez nasze biuro ogłoszeń nie łączy się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

16. W jaki sposób kontaktować się z biurem ogłoszeń?
W zależności od Państwa preferencji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z sekretariatem lub bezpośrednio z managerem prowadzącym Państwa zlecenie.

17. Czy otrzymam jakieś potwierdzenie, że nekrolog który zleciłam/em został prawidłowo wyemitowany w Rzeczpospolitej?
Oczywiście, po publikacji nekrologu, wraz z fakturą wysyłamy zawsze stronę Rzeczpospolitej z Państwa ogłoszeniem w formacie pdf. Nie dostarczamy natomiast całych gazet, gdyż nie jesteśmy ich wydawcą i nie mamy takich możliwości.

18. Czy przyjmujecie nekrologi lub kondolencje do internetowego wydania Rzeczpospolitej?
Niestety, w przypanku nekrologów i kondolencji w Rzeczpospolitej, nie ma takiej możliwości .
Ogłoszenia takie publikowane są jedynie w wydaniu papierowym gazety.

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Copyright @ ANONS PRESS. All rights reserved
Agencja Reklamowa Anonspress